Oferte ieftine de cazare revelion 2027 in Câmpulung Muscel. Oferte de revelion cu tarife, fotografii, date de contact la hoteluri, vile si pensiuni in Câmpulung Muscel. Rezervari direct la proprietari.
Romania Turistica
Home » Zona Muntenia » Oferte revelion Câmpulung Muscel
Administrare Cont | Promovare Pensiuni si hoteluri | Contact |
 
  Câmpulung Muscel  
 

Revelion Câmpulung Muscel 2027

Cele mai bune oferte de Revelion 2027 la pensiuni si hoteluri din Câmpulung Muscel!
Rezervari direct la proprietari

Revelion Câmpulung Muscel 2027
PUBLICITATE
Alte unități turistice din judetul Arges
Casa de Langa Padure - Dâmbovicioara.
- Str. Valea Cheii, Nr. 62
- Casa de Lângă Pădure este situată într-o zonă deosebită, la poalele masivului Piatra Craiului. Aici vă puteți bucura de peisaje pitorești și de obiective turistice cum ar fi Cheile Dâmbovicioarei, Cheile Brusturețului sau Castelul Bran. 

Casa dispune de 7 camere confortabile, dintre care 3 cam...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

180 RON

/noapte/cam.

12 locuri

Pensiunea Pastravaria Cascada Rausor - Berevoești.
- Sat Bratia, Nr. 68B
- Pensiunea Păstrăvăria Cascada Râușor oferă o cazare confortabilă cu 8 camere si este situata la o distanță de 2.9 km față de Mănăstirea Ciocanu. 

Proprietatea este amplasată la numai zece minute cu mașina de colecția de artă
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

220 RON

/noapte/cam.

20 locuri

Pensiunea Liana - Bughea de Jos.
- Sat Bughea de Jos, Nr. 1145
- Dacă vă place viața la țară, dar confortabilă, la noi veți găsi o pensiune construită din piatră și lemn, cu acoperiș din șindrilă, specifică mediului rural. 

Pensiune Liana este amplasată într-o zonă izolată, într-o poziție ușor mai înaltă decât satul, și este înconjurată de 13.000 mp de spaț...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

250 RON

/noapte/cam.

18 locuri

Rucăr Chalet - Rucăr.
- Sat Rucăr, Str. Valea Poenii, Nr. 61
- Rucăr Chalet se află în satul Rucăr, la 33 km de Castelul Bran și este o casă din lemn poziționată elegant pe marginea unei văi, de unde vă oferă o priveliște spectaculoasă spre peisaj. Aeroportul Internațional Brașov-Ghimbav se află la 65 km.

La exterior, proprietatea dispune de parcare priva...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

1100 RON

/noapte/cam.

6 locuri

Pensiunea Conacul Doamnei - Corbi.
- Sat Poduri, Str. Unirii, Nr. 7
- Situată la poalele Munților Iezer-Păpușa, la 23 km de Mănăstirea Curtea de Argeș, Pensiunea Agroturistică Conacul Doamnei vă invită să descoperiți o lume tradițional românească, oferind cazare confortabilă și produse locale. 

Pe lângă condițiile excelente de cazare, pensiunea dispune de o curt...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

330 RON

/noapte/cam.

8 locuri

Casa Vanatorului - Lerești.
- Str. Iaru, Nr. 765A
- Dragii noștri, vă invităm să vă bucurați de o vacanță de vis într-o locație specială, în inima Munților Iezer-Păpușa, alături de cei dragi. Proprietatea noastră vă oferă 5 camere confortabile, inclusiv un apartament, cu o capacitate de cazare de până la 12 persoane, plus un living spațios pentru ...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

1000 RON

/noapte/cam.

13 locuri

Prestige House - Curtea de Argeș.
- Str. Progresului, Nr. 27
- Situată în Curtea de Argeș, Pensiunea Prestige House are un bar, un lounge comun, grădină și WiFi gratuit în întreaga proprietate. 

Fiecare unitate de cazare de la pensiunea de 3 stele are vedere la râu, iar oaspeții se pot bucura de acces la o terasă. 

Unitatea de cazare are o recepție des...
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

130 RON

/noapte/cam.

14 locuri

Altundeva la Munte - Dâmbovicioara.
- Sat Podu Dâmboviţei, Str. Sub Orație, Nr. 233
- A-frame
Pensiune / Hotel 3 stele

de la

750 RON

/noapte/cam.

4 locuri


Lista completa a unitatilor turistice din Câmpulung Muscel
Nr. Numele hotel, pensiune, vila Statiune/localitate Nr. de locuri Tarif camera
dubla/noapte
1 Casa Vanatorului Pensiune / Hotel 3 stele Lerești 13 locuri 1000 Lei/noapte
2 Pensiunea Casa Blanca Pensiune / Hotel 2 stele Câmpulung Muscel 20 locuri 170 Lei/noapte
3 Pensiunea Liana Pensiune / Hotel 3 stele Bughea de Jos 18 locuri 250 Lei/noapte
4 Pensiunea Casa Cristina Pensiune / Hotel 4 stele Câmpulung Muscel 20 locuri 140 Lei/noapte
5 Hotel Muscelul Pensiune / Hotel 2 stele Câmpulung Muscel 178 locuri 144 Lei/noapte
6 Pensiunea Nico Pardon Pensiune / Hotel 3 stele Câmpulung Muscel 24 locuri 120 Lei/noapte
7 Ethereal Chalet Pensiune / Hotel 2 stele Valea Mare Pravăţ 6 locuri 500 Lei/noapte
8 Pensiunea Rebeca Pensiune / Hotel 3 stele Bughea de Sus 14 locuri 158 Lei/noapte
9 Pensiunea Anomis Pensiune / Hotel 3 stele Câmpulung Muscel 64 locuri 130 Lei/noapte
10 Cabana Barlogul Lupilor Pensiune / Hotel 3 stele Berevoești 19 locuri 260 Lei/noapte
11 Pensiunea Pastravaria Cascada Rausor Pensiune / Hotel 3 stele Berevoești 20 locuri 220 Lei/noapte
12 Pensiunea Perla Rausor Pensiune / Hotel 3 stele Berevoești 28 locuri 230 Lei/noapte
13 Pensiunea La Meserie Pensiune / Hotel 3 stele Câmpulung Muscel 23 locuri 100 Lei/noapte
14 Casa Gagea Pensiune / Hotel 3 stele Lerești 10 locuri 0 Lei/noapte

Cazare Câmpulung Muscel
Pensiuni Câmpulung Muscel
http://www.roturistic.ro/Arges/Cazare-Campulung-Muscel.htm